Zľava 3% na prvý nákup cez e-shop! V košíku stačí zadať kód: pc3ru. Neplatí na produkty v akcii.

Prezentačné Pop Up steny – svet expo reklamy

prezentačná stena Pop Up 3x3 rovná

Chcete prezentovať svoju spoločnosť na úrovni? Hľadáte spôsob, akým vykresliť portfólio vašej firmy v čo najlepšom svetle? Práve prezentačné Pop Up steny sú skvelým spôsobom, ktorý v rámci kategórie reklamných stien vytvára komplexný spôsob propagácie na vysokej úrovni. Ak sa chcete dozvedieť niečo viac o tejto forme propagácie, určite čítajte ďalej.

Prečo si vybrať Pop Up prezentačnú stenu?

Odpoveď je jednoduchá. Pretože je to jedna z najľahších prezentačných systémov využívaných v rámci výstav, veľtrhov, workshopov, konferencií. Jednoducho všade, kde je potrebné vašu spoločnosť prezentovať na najvyššej úrovni. Aj vďaka pop up prezentačnej stene zaujmete a oslovíte potenciálneho zákazníka alebo nadviažete obchodné kontakty s novými klientmi.

Výhody Pop Up prezentačnej steny

Okrem toho, že pop up prezentačná stena vzbudí záujem u zákazníka, poskytne aj množstvo iných výhod pre vás ako vlastníka. Ľahká hliníková konštrukcia je výhodou pri bežnej manipulácii. Ich praktická a jednoduchá konštrukcia zabezpečí zloženie i rozloženie bez náradia za menej ako 10 minút. Zloženú stenu odveziete bezproblémov v kufri osobné automobilu. Samozrejmosťou je tiež dotlač odlišnej grafiky.

Dobrá investícia a flexibilita

Samotnú Pop Up prezentačnú stenu z časti možno označiť za veľkoplošný druh reklamy. Samozrejme, nemožno teraz hovoriť o bilboardoch alebo obrovských reklamných banneroch, no v rámci interiérovej reklamy ide o naozaj dominantný druh propagácie a prezentácie svojich produktov a služieb. Investícia do takéhoto druhu reklamy sa časom rozhodne vráti späť. Okrem toho ide o flexibilný druh reklamy, ktorý možno využiť i na bežné reprezentatívne účely v rámci spoločnosti, nielen na organizovaných eventoch.