Zľava 3% na prvý nákup cez e-shop! V košíku stačí zadať kód: pc3ru. Neplatí na produkty v akcii.

Roll up je ideálnym štartom pre vašu reklamu

stojan-rollup

Pre niekoho, kto počuje slovné spojenie Roll Up po prvýkrát je možno až nepochopiteľné, prečo práve niečo takéto by malo byť súčasťou vašej reklamy. Samozrejme, možností máte viac. Reklama na letákoch či plagátoch má takisto svoje čaro a nepochybne aj účinok, no Roll Up je niečo, čo posúva štandardnú reklamu na vyšší level. A byť vo svete marketingu lepším, znamená ísť v pred.

Čo vlastne Roll Up je?
Roll Up môžeme charakterizovať ako druh reklamného stojana. Táto podoba reklamy si získala množstvo zákazníkov po celom svete. Roll Up-y patria medzi najpredávanejšie druhy stojanov na Slovenskom trhu. Ide o inovatívny spôsob reklamy, ktorý sa vyznačuje svojou jednoduchosťou a prezentačnými schopnosťami.

Čo je jeho výhodou a ako funguje?
Výhodou je ľahká hliníková konštrukcia, ktorá je jednoduchá na zloženie a manipuláciu. Celý Roll Up banner funguje na jednoduchom princípe uchytenia plachty na rolovací mechanizmus v kazete. Za pomoci kazety sa plachta jednoducho vyroluje a uchytí, čo vám zaberie niekoľko desiatok sekúnd. Rozhodne zaboduje aj z ekonomického hľadiska svojou priaznivou cenou. Roll Up vám ponúka široké spektrum možností medzi, ktoré patria aj rôzne rozmery či spôsoby individuálnej tlače grafiky.

Kde Roll Up využijem?
Vo svete reklamy je Roll Up možné využiť takmer všade. Najviac sa však Roll Up bannery využívajú v interiéroch pri verejných prezentáciách produktov či služieb, mítingoch, teambuildingoch či pri formálnych stretnutiach so zákazníkmi alebo partnermi. Predovšetkým Roll Up poslúži ako prezentačný nástroj vášho podnikania. Roll Up je takisto skvelým pútačom. Nielenže teda dokáže informovať a propagovať, ale kvalitnou grafikou a dizajnom dokáže zaujať a prilákať aj oko potenciálneho zákazníka.

V našej ponuke nájdete ponuku tých najkvalitnejších Roll Up bannerov. Aby ste mali lepšiu predstavu ako Roll Up banner vyzerá v rôznych prevedeniach, prejdite si celú našu ponuku.

Pozrieť si tiež môžete krátke video ako jednoduché je zložiť samotný stojan: